1/4Registracija mano labas

Noriu gauti pasiūlymus iš LABAS el. paštu
Noriu gauti pasiūlymus sms žinute
Noriu gauti pasiūlymus skambučiu
Sutinku su naudojimosi taisyklėmis ir susipažinau su privatumo politika ir slapukų politika.

Naudojimosi taisyklės

UAB „BITĖ Lietuva“ visuomet giname klientų privatumą, todėl šioje skiltyje aiškiai ir skaidriai pateikiame mūsų interneto svetainėje taikomus informacijos apie lankytojus rinkimo ir naudojimo principus.

IP adresai

Administruodami interneto svetainę bei diagnozuodami sutrikimus serverio darbe, galime naudoti lankytojų kompiuterių IP adresus. IP adresas – tai kompiuterį identifikuojantis unikalus kodas tinkluose. Jis gali būti naudojamas nustatant lankytoją ir renkant įvairią demografinę informaciją. Tai daro absoliučios daugumos interneto serverių administratoriai.

Slapukai

Kai apsilankote mūsų svetainėje, norime pateikti informaciją ir funkcijas, pritaikytas tik Jums. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi LABAS svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip galime svetainę tobulinti, padaryti ją patogesnę Jums.

Slapukus naudojame skaidriai ir atsakingai. Kokius slapukus įrašome, visuomet galite peržiūrėti savo naršyklėje. Taip pat bet kada galite atšaukti sutikimą naudoti slapukus, pakeisdami nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Apie tai, kaip slapukai įrašomi ir kaip juos pašalinti, plačiau galite sužinoti čia.

Duomenų formos

LABAS svetainėje pateikiamose užsakymo formose Jūsų gali būti prašoma pateikti asmeninę informaciją (pvz., nurodyti vardą, telefono numerį, el. pašto adresą) bei demografinius duomenis (pvz., amžių ar lytį). Šie asmeniniai duomenys gali būti panaudoti tuo atveju, jei mums būtinai reikėtų su Jumis susisiekti. Demografiniai duomenys taip pat gali būti naudojami pritaikant svetainę konkretaus lankytojo poreikiams, pateikiant specialiai pagal jo interesus atrinktą turinį. Jūs galite bet kada nutraukti tokio pobūdžio savo asmeninių duomenų tvarkymą, tiesiog išsiųsdami el. žinutę adresu info@labas.lt.

Informacijos saugumas

Apie LABAS svetainės lankytojus surinktus duomenis kruopčiai saugome: nuo praradimo, neleistino naudojimo ir pakeitimų. UAB „BITĖ Lietuva“ darbuotojai yra raštiškai įsipareigoję trečiosioms šalims neatskleisti ir neplatinti darbo vietoje gaunamos informacijos apie bendrovės klientus, įskaitant ir LABAS svetainės lankytojus. Patalpa, kurioje laikomi surinkti duomenys, yra fiziškai apsaugota, kad į ją negalėtų patekti UAB „BITĖ Lietuva“ nedirbantys asmenys. Be to, LABAS portalo lankytojų duomenis sauganti duomenų bazė yra apsaugota nuo neleistinos prieigos per kompiuterinius tinklus.

Nuorodos į kitas svetaines

Mūsų svetainėje yra nuorodų į kitų asmenų, įmonių ar organizacijų interneto tinklalapius. Atkreipiame dėmesį, kad UAB „BITĖ Lietuva“ nėra atsakinga už tokių interneto tinklalapių turinį ar jų naudojamus privatumo užtikrinimo principus. Tad jei iš LABAS svetainės paspaudę nuorodą pateksite į kitus tinklalapius, turėtumėte atskirai pasidomėti jų privatumo politika.